Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Przedłużenie terminu zgłoszeń do konkursu EDUinspirator

Mamy dla Was ważne informacje! Ze względu na liczne prośby oraz pozytywne zainteresowanie konkursem postanowiliśmy przedłużyć termin nadsyłania zgłoszeń. Teraz na Wasze propozycje czekamy do 15 października 2023 r.

  • fot. FRSE

To doskonała okazja dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli wysłać swojego zgłoszenia. Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją pasją, zaangażowaniem i innowacyjnością w dziedzinie edukacji.

Jeżeli jesteś osobą, która wyróżnia się aktywnością i jakością prowadzonych działań edukacyjnych, nie przegap tej szansy. Zgłoś się i zdobądź tytuł EDUinspiratora! Konkurs EDUinspirator to wyjątkowe wydarzenie – docenia i nagradza szczególnie aktywne osoby, które swoimi działaniami wpływają na pozytywne zmiany w lokalnym środowisku. Celem jest promowanie działań indywidualnych uczestników projektów, którzy swoją niepowtarzalną pasją i zaangażowaniem zainspirowali lokalną społeczność.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, którzy są zaangażowani w międzynarodowe projekty edukacyjne. Uczestnicy mogą zgłosić swoją kandydaturę indywidualnie, wypełniając internetowy formularz zgłoszeniowy na stronie EDUinspiracje.org.pl.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!