Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

RPI: Edukacja szkolna, Akcja 1 Erasmus+

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności we współpracy z RPI Konin serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu: Edukacja szkolna, Akcja 1 w programie Erasmus+. Odbędzie się ono w Koninie w dniach 2-3 czerwca 2022 r.

  • fot. RPI

Zapraszamy przedstawicieli szkół i innych instytucji zainteresowanych programem Erasmus+, którzy zamierzają złożyć wniosek o dofinansowanie w konkursie 2022 w Akcji 1 w ramach sektora Edukacja szkolna. Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli instytucji uprawnionych do udziału w programie Erasmus+, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w realizacji projektów edukacyjnych na szerszą skalę.

Dwudniowe szkolenie odbędzie się w formule warsztatów. Uczestnicy będą mieli okazję wykonania praktycznych zadań obejmujących: analizę potrzeb, formułowanie celów, planowanie działań, określenie rezultatów projektu oraz zapewnienie jego trwałości. Uczestnicy uzyskają niezbędne informacje o programie Erasmus+ Edukacja szkolna na temat przygotowania wniosku i realizacji projektów, mobilności uczniów oraz inicjatywy Europass.

Termin: 2-3 czerwca 2022 r. w godz. 9:00-16:00.

Dla uczestników z odleglejszych lokalizacji przewidziane są miejsca noclegowe – liczba miejsc jest ograniczona! Uczestnicy zakwalifikowani do udziału otrzymają potwierdzenie drogą mailową.

Zgłoszenia przyjmujemy do 27 maja!

Link rejestracyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxrwbY2aAzoi1Cwdue8gGvZ2rIeOgFvPBSkf4hZtoIQfR5_A/viewform.