treść strony

Spotkanie informacyjne nt. Akcji Erasmus Mundus przed konkursami wniosków 2023

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym organizowanym przez Agencję Wykonawczą w Brukseli nt. Akcji Erasmus Mundus przed konkursami wniosków 2023.

  • fot. Shutterstock

Przypominamy o zbliżającym się terminie spotkania informacyjnego organizowanego przez KE/EACEA nt. Akcji Erasmus Mundus przed konkursami wniosków 2023.

We are pleased to invite you to the online info session on the Erasmus Mundus Action which will take place on 22nd November 2022 from 10:00 – 12:30 (Brussels time). Registration to the event is already open. You will find all the details on the following events page:

https://www.eacea.ec.europa.eu/news-events/events/online-info-session-erasmus-mundus-action-2023-2022-11-22_en

We would kindly ask you to spread this info as widely as possible among your contacts and potential applicants.

The recording of the web-stream, the PowerPoint presentations and a link to the FAQs will be available after the event.

Nagrania z wszystkich zrealizowanych już wydarzeń są zamieszczane na tej samej stronie (aby do nich dotrzeć, trzeba wybrać filtr dotyczący statusu: „past”). Dostępne jest tam m.in. nagranie z sesji informacyjnej nt. inicjatywy „Uniwersytety europejskie”, która odbyła się 15 listopada: https://www.eacea.ec.europa.eu/news-events/events/online-information-session-european-universities-erasmus-2023-call-proposals-2022-11-15_en.

Przypominamy także o trwającej kampanii informacyjnej adresowanej do instytucji szkolnictwa nt. ofert programu Erasmus+ realizowanej przez Zespół Szkolnictwa Wyższego oraz Erasmus+ InnHUB-y działające w regionach. W miastach, w których mają siedzibę InnHUB-y FRSE, organizowane są spotkania informacyjne zgodnie z harmonogramem:

  • 9 grudnia 2022 r. – Poznań.
  • 14 grudnia 2022 r. – Katowice.
  • 15 grudnia 2022 r. – Kraków.
  • 11 stycznia 2023 r. – Łódź.