Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Tool Fair Polska – to już III edycja!

Startujemy z naborem na III edycję Tool Fair Polska 28 czerwca w Warszawie!

  • fot. Canva

Ruszył nabór na III edycję polskiego Tool Fair, która odbędzie się 28 czerwca w Warszawie. W tym roku, po długiej przerwie, będziemy mieli okazję wreszcie spotkać się na żywo!

Brzmi dobrze, ale nie wiesz, o co chodzi? Tool Fair to spotkanie osób pracujących z młodzieżą w ramach różnorodnych inicjatyw i projektów edukacyjnych skupionych na edukacji pozaformalnej.

Biorąc udział w wydarzeniu, będziesz mieć okazję uczestniczenia w inspirujących warsztatach (prowadzonych w języku polskim i/lub angielskim), przygotowanych przez doświadczonych pracowników młodzieżowych.

Wydarzenie jest także przestrzenią do wymiany doświadczeń i przemyśleń dotyczących codziennej pracy z młodzieżą. To świetna inicjatywa, aby zaprezentować się szerszemu gronu, a także przedstawić rezultaty swojej pracy. Szukamy zarówno praktyk, jak i ich twórców, których warto poznać bliżej. Jeśli jesteście w trakcie realizacji swojego projektu Erasmus+ Młodzież, udział w wydarzeniu może być dobrą okazją do podzielenia się wypracowanymi rezultatami.

Czerwcowe wydarzenie w Warszawie jest krajową inicjatywą związaną z Międzynarodowymi Targami Narzędzi Edukacyjnych, które w tym roku odbędą się 21-25 listopada w Marsylii (Francja). Więcej o tej inicjatywie Tool Fair znajdziesz pod linkiem: https://educationaltoolsportal.eu/.

☝ Jak wziąć udział w polskiej edycji Tool Fair?

Wypełnij 👉 FORMULARZ APLIKACYJNY do 15 czerwca 2022 r.
Nie zwlekaj, ponieważ liczba osób mogących wziąć udział w wydarzeniu jest ograniczona. O decyzji o zakwalifikowaniu poinformujemy Cię za pośrednictwem poczty e-mail. Pamiętaj, by wpisać poprawny adres e-mailowy w zgłoszeniu.
Zakwalifikowanym uczestnikom spoza Warszawy i okolic zapewniamy 1 nocleg (z 27 na 28 czerwca) w hotelu Mercure (Warszawa Centrum) oraz zwrot kosztów podróży transportem publicznym (pociąg, autobus).

Czekamy na Twoje zgłoszenie! 😊

Do zobaczenia na Tool Fair Polska 2022!

Do pobrania