Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

Uczniowie na zakupach w centrum handlowym

Pomysły na lekcję przedsiębiorczości dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej to treść serii webinarów.

  • fot. Pixabay

W trakcie serii webinariów ETWINNING W KLASACH I-III uczestnicy poznają ciekawe pomysły na realizację projektów międzynarodowych z młodszymi uczniami szkoły podstawowej.
Podczas drugiego spotkania uczestnicy zapoznają się z projektami: Zakupy w centrum handlowym oraz Symbole narodowe. Webinaria mają na celu pokazanie aktywności rozwijających przedsiębiorczość młodszych uczniów. Nie zabraknie także pomysłów na świętowanie wraz z klasą kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
 

Spotkanie poprowadzi Edyta Karwowska Ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim: nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej; koordynatorka licznych projektów eTwinning; laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości, moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning oraz entuzjastka nowych technologii oraz małych kreatywnych działań, które potrafią dać klasie i szkole dużą zmianę i ogrom radości. Współautorka bloga: https://programrazem.blogspot.com.

 

TERMIN: 20.10.2021 godz. 18:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę ETWINNING W KLASACH I-III – Zakupy w centrum handlowym otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA
  4. W dniu Webinarium, (20.10.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube: eTwinning Polska.