treść strony

Webinarium: eTwinning – przestrzeń elastycznej współpracy w Erasmus+

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z serii „Synergia eTwinning – Erasmus+”, które odbędzie się 31 maja 2023 r.

  • fot. eTwinning

Projekty Erasmus+ charakteryzuje przemyślana koncepcja oraz ustalony zakres działań w ramach podjętej współpracy. eTwinning zaś niesie ze sobą kreatywną elastyczność, przestrzeń do realizacji aktywności odpowiadających na bieżące potrzeby i pomysły uczniów oraz nauczycieli. Synergia eTwinning i Erasmus+ może wnieść do projektu nieograniczone możliwości uzupełnienia zatwierdzonego planu świeżością pomysłów i decyzyjnością nawet najmłodszych beneficjentów. To, czego nie dało się przewidzieć na etapie aplikacji projektu, można zrealizować w eTwinning – w dowolnym momencie i w dowolnym obszarze.

Ekspertka: Anna Krzyżanowska
Ambasadorka programu eTwinning w województwie śląskim. Nauczycielka wychowania przedszkolnego w grupach integracyjnych Przedszkola z Oddziałami Specjalnymi i Integracyjnymi nr 48 w Zabrzu, surdopedagog, hortiterapeutka. Nauczycielka konsultantka Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM“ w Rybniku. Zawodowo związana z obszarem wczesnej edukacji i rozwoju dziecka (ECEC), priorytetowo traktuje działania na rzecz kształtowania więzi dzieci z naturą i kulturą poprzez realizację projektów edukacyjnych eTwinning i Erasmus+.

Termin: 31 maja 2023 r., godz. 18:30-19:30
Miejsce: platforma ClickMeeting

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze go nie masz, kliknij i załóż konto.
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa w formie cyfrowej, wydawany bezpłatnie.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Aby wziąć udział, należy wypełnić:

Formularz zgłoszeniowy

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2023 r. o godz. 14:00.

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.