Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Webinarium: Pomysły na pracę z awatarami

Uczestnicy webinarium poznają generatory awatarów i nauczą się jak z nich korzystać, aby stworzyć swoją rysunkową postać.

  • fot. Fotolia

16 listopada zapraszamy na bezpłatne webinarium z serii Narzędziownik eTwinnera – Pomysły na pracę z awatarami. Uczestnicy spotkania poznają generatory awatarów i nauczą się, jak z nich korzystać, aby stworzyć swoją rysunkową postać. Omówimy także możliwości wykorzystania tych grafik w projektach.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Halicka – pasjonatka nowoczesnych technologii w edukacji, nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie, trenerka prowadząca szkolenia dla nauczycieli. Swoim doświadczeniem dzieli się także jako administratorka Facebookowych grup: Genially – oficjalna polska grupa, Wakelet Polska oraz EduTriki nauczycieli – TIK jakiego nie znasz. Prowadzi także kanał eduTriki w serwisie YouTube oraz stronę na Facebooku: EduTriki – Agnieszka Halicka. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Jest Ambasadorką Genially i Wakeleta w Polsce.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube: eTwinning Polska.

formularz zgłoszeniowy

TERMIN:  16.11.2021r. godz. 19:30
CZAS TRWANIA: 90 minut
MIEJSCE:  MS Teams