Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Wyniki: Akredytacje w sektorze Edukacja dorosłych, Akcja 1

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu wniosków o Akredytację w sektorze Edukacja dorosłych.

  • fot. Shutterstock

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłasza wyniki konkursu wniosków o Akredytację w sektorze Edukacja dorosłych złożonych w terminie do 19 października 2023 r. w Akcji 1:

Komunikat z wynikami

Indywidualne powiadomienia o wynikach konkursu, wraz ze szczegółowymi informacjami na temat przeprowadzonej oceny wniosków, zostaną wysłane drogą e-mailową w najbliższym czasie na adresy prawnych przedstawicieli i osób kontaktowych w organizacji wnioskodawcy, które były podane we wniosku o Akredytację.

Organizacje, którym przyznano Akredytację, otrzymają drogą e-mailową informacje o dalszych krokach związanych z potwierdzeniem warunków Akredytacji, otrzymaniem certyfikatu akredytacyjnego i uzyskiwaniem dofinansowania.

Organizacje, które nie uzyskały Akredytacji w konkursie 2023, będą mogły ubiegać się ponownie o przyznanie Akredytacji w kolejnych naborach wniosków o Akredytację bądź skorzystać z możliwości wnioskowania o dofinansowanie mobilności dla organizacji nieakredytowanych w ramach konkursu projektów krótkoterminowych.