10.05

2021

Konsultacje online Edukacja Szkolna KA2

Porozmawiajmy o Twoim projekcie - weź udział w konsultacjach online z pracownikami Narodowej Agencji!

Zapraszamy do udziału w konsultacjach online przeznaczonych dla przedstawicieli instytucji zamierzających składać wnioski w ramach Akcji 2 programu Erasmus+ Edukacja szkolna – Projekty w zakresie współpracy (KA220) oraz Partnerstwa na małą skalę (KA210):

Akcja 2 – termin składania wniosków upływa 20 maja 2021 r., godz. 12:00.

Przypominamy, iż uprawnionymi Wnioskodawcami w Akcji 2 w Sektorze Edukacji Szkolnej są publiczne i prywatne przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe oraz inne instytucje działające w obszarze lub na rzecz edukacji szkolnej. Więcej informacji o założeniach projektów Akcji 2 znajdą Państwo w filmie dostępnym TUTAJ.

W ramach indywidualnych konsultacji będzie można omówić z pracownikami Narodowej Agencji zasady dotyczące składania wniosków, dopytać o konkretne aspekty merytoryczne projektów czy skonsultować poszczególne ich elementy. Spotkania nie służą natomiast ocenie w całości wypełnionych aplikacji.

Konsultacje odbywać się będą na platformie ZOOM w pięciu dostępnych terminach:

 5, 7, 10 , 12 i 14 maja 2021 r. w godz. 10.00-16.00.

Link do spotkania zostanie udostępniony w dniu poprzedzającym konsultacje na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

Przewidywany czas trwania jednego spotkania (konsultacji) to 45 min. Podczas rejestracji online prosimy o wybór jednego z dostępnych przedziałów czasowych konsultacji.

Rejestracja (aktywna od 29 kwietnia br.):

5 maja: Zarejestruj się!

7 maja: Zarejestruj się!

10 maja: Zarejestruj się!

12 maja: Zarejestruj się!

14 maja: Zarejestruj się!

Uwaga: Udział w konsultacjach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Jedna instytucja może wziąć udział tylko w jednym spotkaniu konsultacyjnym.

Kontakt

Zespół Partnerstw Strategicznych i Szkolnych Erasmus+
Weronika Przybysz
tel. 22 46 31 205,  wprzybysz@frse.org.pl