treść strony

17.01

2022

Mr. Rabbit Saves Easter – webinarium

Wszystkich nauczycieli języka angielskiego uczących w klasach I-III szkoły podstawowej zapraszamy na trzy wieczorne spotkania online (17-19 stycznia 2022 roku) na platformie eTwinning LIVE.

Bezpłatne seminarium online jest skierowane do tych nauczycieli, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning i chcieliby – pod opieką ambasadora programu eTwinning – zrealizować swój pierwszy projekt pt. „Mr. Rabbit Saves Easter”.

Seminarium i projekt poprowadzi Katarzyna Zawiła-Dudzik – Ambasadorka i trenerka kursów online programu eTwinning: Jestem nauczycielką języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach. eTwinning obecny jest niemal w każdym aspekcie mojej pracy zawodowej. Nie wyobrażam sobie roku szkolnego bez realizacji projektu eTwinning. Program eTwinning pozwolił mi rozwinąć się zawodowo, określił też mój styl nauczania, ponieważ pokochałam pracę metodą projektu edukacyjnego z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi ICT.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie masz konta: dołącz. Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila (dokończenie rejestracji).

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele j. angielskiego uczący w klasach I-III szkoły podstawowej, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie szkolenia oraz do rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning.

Formularz zgłoszeniowy

Uczestnicy spotkania potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do internetu. (Ważne: tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi do realizacji projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 stycznia 2022 r. o godzinie 23.59.