treść strony

10.12

2021

Projekty przyrodnicze w edukacji wczesnoszkolnej

Zapraszamy na bezpłatne webinarium AKTYWNA TABLICA – Projekty przyrodnicze w edukacji wczesnoszkolnej.

W trakcie webinarium uczestnicy dowiedzą się, jak – w ciekawy i angażujący uczniów sposób – realizować projekty eTwinning o tematyce przyrodniczej, integrując w nich treści podstawy programowej edukacji wczesnoszkolnej, a także jak włączać nauczanie STEAM w edukację najmłodszych uczniów. W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane dwa międzynarodowe projekty: „Bee happy” oraz „Jeż Jerzy i Ryś Ryszard w poszukiwaniu ginących gatunków”, które otrzymały Europejskie Odznaki Jakości.

Spotkanie poprowadzi Paulina Kurowska-Loryńska – Ambasadorka programu eTwinning i Wakeleta w Polsce, Microsoft Innovative Educator Expert, nauczycielka nauczania początkowego w Szkole Podstawowej im. 11 Listopada w Rusi koło Olsztyna. Należy do grupy Superbelfrzy Mini. Aktywnie uczestniczy w programie eTwinning od 2017 roku. Zrealizowała wiele projektów, które zostały nagrodzone Krajową oraz Europejską Odznaką Jakości. Fascynuje ją nauka kodowania, programowanie w edukacji wczesnoszkolnej, a także wykorzystywanie TIK i nowoczesnych technologii w edukacji najmłodszych uczniów. Brała udział w licznych krajowych konferencjach szkoleniowych programu eTwinning.

TERMIN: 10.12.2021, godz. 18.00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE: eTwinning Live  

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning Live i przejść do sekcji WYDARZENIA.
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę AKTYWNA TABLICA – Projekty przyrodnicze w edukacji wczesnoszkolnej i otworzyć, klikając w jego tytuł).
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA.
  4. W dniu webinarium (10.12.2021) wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube eTwinning Polska.