treść strony

31.01

2023

Spotkanie informacyjne nt. Partnerstw współpracy dla szkolnictwa wyższego Erasmus+, konkurs 2023 r.

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone Partnerstwom współpracy (Cooperation Partnerships) dla szkolnictwa wyższego, które są częścią Akcji 2 programu Erasmus+ (Key Action 2).

Spotkanie odbędzie się 31 stycznia 2023 r. w Warszawie (Hotel Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48-54) w godz. 11.00-16.15. Ma na celu przedstawienie informacji o zasadach realizacji projektów i wnioskowaniu w konkursie 2023. Termin składania wniosków o Partnerstwa współpracy mija 22 marca 2023 r., godz. 12:00.

Spotkanie kierujemy m.in. do nauczycieli akademickich ze wszystkich dyscyplin naukowych oraz pracowników działów projektów i biur współpracy z zagranicą zainteresowanych realizacją projektów międzynarodowych o charakterze edukacyjnym.

Rejestracja na spotkanie trwa do 22 stycznia 2023 r. (niedziela) poprzez stronę: https://www.webankieta.pl/ankieta/870100/spotkanie-informacyjne-nt-partnerstw-wspolpracy-w-szkolnictwie-wyzszym-konkurs-2023.html. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji, otrzymają mailowe potwierdzenie po 22 stycznia.

Program spotkania

Materiały ze spotkania

Charakterystyka Partnerstw współpracy

Zasady finansowe Partnerstw współpracy

Jak przygotować się do złożenia wniosku o Partnerstwa współpracy w szkolnictwie wyższym - na przykładzie projektu typu Partnerstwo strategiczne w szkolnictwie wyższym pt. Teaching English as a content subject at the tertiary level - a modular approach

Kryteria merytorycznej oceny wniosków

Procedura wnioskowania i omówienie formularza wniosku na 2023 r.