treść strony

13.01

2023

Spotkanie informacyjne poświęcone wspólnym studiom Erasmus Mundus w konkursie wniosków 2023

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone wspólnym studiom Erasmus Mundus
w konkursie wniosków 2023.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone wspólnym studiom Erasmus Mundus w konkursie wniosków 2023, które odbędzie się online 13 stycznia 2023 r. w aplikacji MS Teams.

Omówimy na nim zagadnienia związane z przygotowaniem i realizacją wspólnych studiów magisterskich zgodnych z zasadami wymaganymi w programie Erasmus+ (działania: Erasmus Mundus Joint Masters & Erasmus Mundus Design Measures), jak również zwrócimy uwagę na wymagania odnoszące się do wspólnych studiów magisterskich wynikające z polskiego prawa o szkolnictwie wyższym oraz przedstawimy wybrane projekty wspólnych studiów realizowane przez polskie uczelnie.

Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do rejestracji do 10 stycznia 2023 r.: https://wspolne-studia-em.webankieta.pl/.

Do osób zarejestrowanych zostanie wysłany link do spotkania (po zamknięciu rejestracji).

Program wydarzenia

Jednocześnie zwracamy uwagę, że ostateczny termin składania wniosków w konkursie 2023 to 16 lutego 2023 r., godz. 17.00.