Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Dni informacyjne programu Erasmus+ Sport

W dniach 31 stycznia – 1 lutego 2022 r. odbędą się dni informacyjne programu Erasmus+ Sport, organizowane w formie transmisji internetowej przez Komisję Europejską i Europejską Agencję Wykonawczą ds. Edukacji i Kultury (EACEA).

  • InfoDay Erasmus+ Sport

    fot. Shutterstock

Sesje informacyjno-szkoleniowe poprowadzone będą w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim oraz migowym.

Podczas sesji przedstawione zostaną informacje o programie Erasmus+ Sport: priorytetach, wytycznych, politykach Unii Europejskiej w obszarze sportu, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, procesie składania wniosku, ewaluacji oraz nowych mechanizmach finansowania projektów.

Organizatorzy przewidzieli także sesje dla potencjalnych partnerów: będzie to okazja do nawiązania kontaktów z przedstawicielami instytucji i organizacji (klubów, związków, jednostek samorządowych, placówek edukacyjnych i sportowych i in.) z całej Europy, działających na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Platformą kontaktową będzie aplikacja ConnexMe.

Dni informacyjne będą trwały łącznie 6 godzin, po 3 godziny każdego dnia (od 9.30 do 12.30).

Więcej informacji i formularz rejestracyjny znajduje się na stronie EACEA.