Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

Konferencja Na ważny temat

Jak być skutecznym liderem projektów edukacyjnych? Jak promować swój projekt aby został zauważony przez media i opinię publiczną? Na te i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi podczas konferencji online „Na ważny temat”. Weź udział i otrzymaj certyfikat!

  • fot. FRSE

7 grudnia 2021 roku liderzy edukacji, eksperci marketingowi oraz dziennikarze zdradzą uczestnikom konferencji swoje sposoby na skuteczne wypromowanie projektów za pomocą najlepszych narzędzi marketingowych.

W programie m.in. Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu Interia.pl opowie o projektach edukacyjnych w mediach. Będzie także debata ekspertów Narodowej Agencji na temat wyzwań jakie stoją przed liderami edukacji oraz wykorzystania marketingu do budowania marki osobistej lidera i wizerunku organizacji. Adam Sanocki z Agencji Attention Marketing podczas warsztatu przedstawi główne trendy w dzisiejszym marketingu, a w ramach Targów „Dobrych Praktyk” laureaci konkursów EDUinspiracje, EDUinspirator i EITA podzielą się doświadczeniami z realizacji swoich projektów.

Godzina konferencji: 10:00 – 13:00

Zapraszamy do rejestracji: TUTAJ.

Liczmy, że wiedza zdobyta podczas konferencji „Na ważny temat” pomoże Państwu w skutecznej realizacji w kolejnych projektów w nowej perspektywie budżetowej Komisji Europejskiej na lata 2021-2027!