Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Nasz projekt eTwinning oraz Konkurs Europejski

W trakcie serii webinariów KONKURSY I WYRÓŻNIENIA ETWINNING zaprezentujemy działania, poprzez które promujemy i doceniamy nauczycieli oraz szkoły, których aktywność w ramach eTwinning oparta jest na współpracy, a rezultaty mają wysoką jakość.

  • fot. Shutterstock

Zapraszamy na bezpłatne webinarium KONKURSY I WYRÓŻNIENIA ETWINNING – Nasz projekt eTwinning oraz Konkurs Europejski.

Spotkanie poświęcone będzie formalnościom, jakie należy dopełnić, aby móc wziąć udział w konkursach: Nasz projekt eTwinning oraz Konkurs Europejski. Wskażemy punkty, na które należy uważać planując aplikowanie o to wyróżnienie. Część teoretyczna zostanie poparta prezentacją dobrej praktyki na podstawie projektu Space Cafe, laureata konkursu Nasz projekt eTwinning 2020. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać wskazówek dotyczących wypełniania formularza, dowiedzieć się o czym należy pamiętać i jak należy wypełnić wniosek, aby spełniał wymagania komisji konkursowej. Spotkanie poprowadzi Aleksandra Woźniak z Krajowego Biura eTwinning oraz  Marzena Miazek-Banach z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łukowie.

TERMIN: 18.11.2021 godz. 18:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w udział w webinarium wystarczy:

  1. Zalogować się na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA,
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę KONKURSY I WYRÓŻNIENIA ETWINNING – Nasz projekt eTwinning oraz Konkurs Europejski otworzyć klikając w jego tytuł,
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA,
  4. W dniu webinarium (18.11.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube: eTwinning Polska.