Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Stacjonarne warsztaty dla wnioskodawców SE KA2

20 października 2021 roku odbędą się warsztaty dla wnioskodawców programu Erasmus+ w sektorze Edukacja szkolna pt. „Od potrzeby do koncepcji projektu”. Kluczowe aspekty jakościowe przygotowania projektu w Akcji 2 (KA220/ KA210).

Instytucje zainteresowane programem Erasmus+, które zamierzają złożyć wniosek o dofinansowanie w konkursie 2021 w Akcja 2, Współpraca organizacji i instytucji w ramach sektora Edukacja szkolna serdecznie zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się  20 października 2021 roku.

Szkolenie przeznaczone jest dla przedstawicieli szkół/instytucji, które dotychczas nie realizowały projektu w programie Erasmus+ w Akcji 2. Będzie ono prowadzone w formule warsztatów (uczestnicy będą mieli okazję wykonania praktycznych zadań) i obejmie zagadnienia jakościowe: analizę potrzeb, formułowanie celów, określenie rezultatów projektu oraz zapewnianie trwałości projektu. Warsztaty będą dotyczyły przygotowania koncepcji projektu, a nie wypełniania wniosku.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o rejestrację.

Termin szkolenia: 20 października 2021 roku

Miejsce szkolenia:  HOTEL MERCURE, ul. Złota 48/54, 00-120 Warszawa (centrum miasta)

Czas trwania spotkania: 10:00-15:00.

Rejestracja na spotkanie będzie otwarta od 27 września do 14 października 2021 roku.

Link do rejestracji:

https://ankiety.frse.org.pl/users/goToPoll/855110ee2cc9b7b0db5d199cce149045

W przypadku problemów z przekierowaniem na stronę formularza rejestracji, prosimy skopiować powyższy link i wkleić w pasek przeglądarki.

Szczegółowy program warsztatów zostanie przesłany drogą mailową uczestnikom, których udział w szkoleniu zostanie potwierdzony.

Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, a organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rejestracji, jeśli limit miejsc zostanie wyczerpany. Każda z osób, poza automatycznym powiadomieniem po dokonaniu rejestracji, otrzyma również na podany adres e-mail indywidualną informację o przyjęciu na warsztaty.

Więcej informacji na temat sektora Edukacji szkolnej w programie Erasmus+ znajdą Państwo pod adresem: https://erasmusplus.org.pl/sektory/edukacja-szkolna/akcja-2-wspolpraca-organizacji-i-instytucji

Przed spotkaniem prosimy o zapoznanie się z Przewodnikiem po programie Erasmus+, zwłaszcza z rozdziałem dotyczącym Akcji 2.

UWAGA: w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej instytucji. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów podróży i zakwaterowania związanych z udziałem w spotkaniu.

Kontakt:  Weronika Przybysz: wprzybysz@frse.org.pl