Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Wizyty studyjne w krakowskich przedsiębiorstwach

Rozwój sektora kształcenia zawodowego opiera się na współpracy wielu branż, ale też szkół i pracodawców. Dobrze, jeśli oba typy instytucji są świadome tego, w jaki sposób funkcjonują, jak się rozwijają i jakie mają potrzeby. Wiedzę w tym zakresie dają m.in. wymiana doświadczeń, wspólne rozmowy i odwiedziny. A takie działania udostępniamy w ramach organizowanych wizyt studyjnych Erasmusa+.

  • fot. Shutterstock

Wizyty studyjne w przedsiębiorstwach województwa małopolskiego (głównie Krakowa) odbędą w dniach 3-4 listopada br. Swoje „tajemnice” przekażą firmy, które działają w sektorze m.in. innowacyjnym, rozwojowym, IT (robotyka) i chemicznym.

Udział w wydarzeniu jest niepowtarzalną okazją do wymiany doświadczeń, podpatrzenia innowacyjnych rozwiązań, które są obecne w praktycznym kształceniu zawodowym i na rynku pracy, a co za tym idzie – do podniesienia jakości kształcenia zawodowego. Pozwoli to także odwiedzić atrakcyjne firmy oraz nawiązać współpracę.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizator pokrywa koszty zakwaterowania, przejazdów oraz wyżywienia.

Opis wydarzenia, program oraz link do ankiety rejestracyjnej znajduje się w linku: TCA (Training and Cooperation Activities) (erasmusplus.org.pl) albo na profilu FB: Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe | Facebook.

Kontakt: Agnieszka Włodarczyk
e-mail: awlodarczyk@frse.org.pl
telefon: 507 936 785