treść strony

26.09

2023

Edukacja szkolna, Akcja 1: szkolenie informacyjno-promocyjne – Bory Tucholskie (woj. pomorskie)

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności serdecznie zaprasza przedstawicieli szkół, przedszkoli, ale też organów prowadzących na szkolenie dotyczące oferty programu Erasmus+, Akcja 1, Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej, które odbędzie się w Borach Tucholskich w okolicach Chojnic (województwo pomorskie) w dniach 26-27 września 2023 r.

Dwudniowe szkolenie zaplanowane jest w formie warsztatów. Uczestnicy będą mieli okazję wykonania praktycznych zadań obejmujących: analizę potrzeb, formułowanie celów projektu, ich mierzalności i ewaluacji – a więc najistotniejszych elementów do przedstawienia w formularzu wniosku.

Uzyskają też niezbędne informacje o programie Erasmus+ Edukacja szkolna, Akcja 1, na temat przygotowania wniosku, realizacji projektów oraz mobilności uczniów.

Zwracamy jednak uwagę, że warsztaty będą dotyczyły przygotowania koncepcji projektu, a nie wypełniania wniosku krok po kroku. Zostanie on omówiony, jednak sam formularz nie będzie głównym zagadnieniem szkolenia.

Termin: 26-27 września 2023 r., godz. 9:00-16:00.

Miejsce: Notera Hotel SPA Bory Tucholskie, ul. Wczasowa 1, 89-606 Charzykowy

Uczestnicy zakwalifikowani do udziału otrzymają potwierdzenie drogą mailową.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 września. W przypadku dużej liczby aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

Link rejestracyjny

Program szkolenia

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Weronika Przybysz
tel.: +48 505 430 318
e-mail: wprzybysz@frse.org.pl