treść strony

28.11

2022

Konferencja eTwinning: Inspiracja, współpraca, rozwój

Zapraszamy na czwartą edycję wyjątkowego wydarzenia online przygotowanego we współpracy z ambasadorami programu i laureatami konkursu Nasz Projekt eTwinning 2022 oraz Odznaki Szkoła eTwinning.

Temat przewodni konferencji online, która będzie trwała od 28 do 30 listopada 2022 r., to relacje i dobrostan w szkole i projekcie.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne, inspirujące wykłady, praktyczne warsztaty, wiele wskazówek do dalszych działań i ciekawych materiałów do wykorzystania podczas zajęć z uczniami. Szczegóły oraz biografie ekspertów znajdują się w programie konferencji.

Warunki udziału w spotkaniu:

  • 1. Posiadanie konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany/zarejestrowana: rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
  • 2. Wzięcie aktywnego udziału w całości wydarzenia (3 spotkania). Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych sesjach plenarnych i dołączą do wybranych przez siebie sesji warsztatowych.

Ważne! Uczestnicy potrzebować będą laptopów bądź komputerów stacjonarnych podłączonych do internetu. Tablety lub telefony komórkowe mogą nie wystarczyć do aktywnego uczestnictwa w sesjach warsztatowych.

Każdy zakwalifikowany uczestnik konferencji, który będzie obecny na wszystkich sesjach plenarnych oraz sesjach warsztatowych, otrzyma certyfikat uczestnictwa w formie cyfrowej wydawany bezpłatnie. Certyfikat wysyłany jest drogą mailową w terminie do 7 dni po zakończeniu wydarzenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 listopada 2022 r.

formularz zgłoszeniowy