Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Stwórzmy projekt Edukacja dorosłych Erasmus+

Zapraszamy na spotkanie nowych wnioskodawców Akcji 2 sektora Edukacja dorosłych – projekty Partnerstw na małą skalę (KA210).

  • fot. Shutterstock

Spotkanie z ekspertami sektora Edukacja dorosłych odbędzie się 8 września 2022 r. w sali konferencyjnej hotelu Mercure w Warszawie (ul. Złota 48/54, obok Dworca Warszawa Centralna) w godz. 10:30-15:30. Będzie to ostatnie wydarzenie stacjonarne przed jesiennym naborem w Akcji 2 sektora Edukacja dorosłych. Termin składania wniosków o dofinansowanie projektów w tej akcji mija 4 października 2022 r. 

Spotkanie ma na celu wsparcie organizacji, które jeszcze nie otrzymały dofinansowania na projekty międzynarodowe w sektorze Edukacja dorosłych Erasmus+ do złożenia wniosku na projekt Partnerstw na małą skalę. Główne punkty to:

  • omówienie specyfiki sektora Edukacja dorosłych;
  • zaprezentowanie projektów Partnerstw na małą skalę;
  • wyjaśnienie prostych zasad wnioskowania;
  • pokazanie inspiracji projektowych dzięki Platformie EPALE;
  • warsztaty w grupach dotyczące pomysłów na projekt;
  • konsultacje indywidualne z pracownikami Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Rejestracja online na wydarzenie trwa tylko do 4 września, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o zarejestrowanie jednej osoby z organizacji, która w aktywny sposób będzie mogła stworzyć wniosek. Najpóźniej 5 września wyślemy potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Pierwszeństwo będą mieli reprezentanci organizacji, które dotychczas jeszcze nie składały wniosków w sektorze Edukacja dorosłych programu Erasmus+ w Akcji 2. 

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny poprzez link: https://cutt.ly/vXV3FWP.

Podamy aktualne informacje prosto od pracowników Narodowej Agencji. Jak zwykle w praktyczny sposób, jak zawsze bezpłatnie i na najwyższym poziomie naszego aktywnego zaangażowania dla Was!

Więcej informacji: Akcja 2 i projekty Partnerstw na małą skalę.

Do pobrania