Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Trwa rekrutacja do SkillsPoland 2021!

Zostań mistrzem Polski w swoim fachu i wygraj udział zawodach WorldSkills Shanghai 2022!

  • fot. WorldSkills Poland

25-26 listopada 2021 roku, na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Międzynarodowych Targów Gdańskich AMBEREXPO (ul. Żaglowa 11, Gdańsk), po raz pierwszy odbędzie się ogólnopolski konkurs SkillsPoland 2021. To konkurs, który jest traktowany jako eliminacje do międzynarodowego konkursu WorldSkills, który odbędzie się 12-17 października 2022 roku w Chinach.

Konkurs SkillsPoland 2021 odbędzie się w 9 konkurencjach: florystyka, frezowanie CNC, fryzjerstwo, instalacje sanitarne i grzewcze, instalacje elektryczne, meblarstwo, mechanika pojazdów elektrycznych, obsługa gości hotelowych, stolarstwo.

Jeśli masz 18-23 lata (udział w konkursie może wziąć osoba fizyczna urodzona w przedziale wiekowym 01.01.1999 – 12.10.2004), jeśli kochasz fach, który wykonujesz i jesteś gotowa/y na największą przygodę swojego życia to zarejestruj się: wybierz jedną z konkurencji konkursowych, kliknij na nią i prześlij swoje zgłoszenie.

Wygrana w SkillsPoland to początek wielkiej kariery, również tej międzynarodowej! Zwycięstwo w konkursie SkillsPoland to również:

- budowanie sieci kontaktów, w tym z potencjalnymi pracodawcami;

- dedykowany cykl szkoleń pod okiem najlepszych ekspertów w branży;

- roczny specjalistyczny kurs angielskiego;

- promocja w social mediach i nie tylko;

- sprawdzanie swoich umiejętności.

Szczegóły konkursu: KLIKNIJ